home
post

FK Media

*****

O nás

Jsme specializovaná agentura se zaměřením na velkoplošnou outdoorovou reklamu v Brně. Od roku 1995 budujeme síť velkoformátových reklamních ploch na štítech domů na hlavních tazích a frekventovaných místěch ve městě. Aktuálně máme v nabídce více než 40 lokalit. Všechny štíty jsou pronajaty přímo od majitelů nemovitostí, máme vyřízena potřebná povolení, instalovány rámy pro bannery a osvětlení.

Outdoorové prezentace jsme schopni zrealizovat na klíč včetně grafického návrhu, produkce plachty a montáže na štítovou plochu.

Veškeré instalace reklamních plachet, výlepy panelů a další servisní práce provádí naše společnost Highwork, s.r.o. – www.highwork.cz

Mimo standardní bannery – plné, nebo síťovinové – jsme schopni zrealizovat atypické produkce na přání zákazníka. „Zabalení“ domu pro operátora Oskar – v rámci kampaně jsme posedlí pokrytím

Neonové světelné logo pro GE Money bank

Vzhledem k faktu, že se bude počet štítovýh ploch z důvodu nové výstavby snižovat, zahájili jsem na konci loňského roku výstavbu reklamních panelů na samonosné konstrukci s formátem výlepových ploch 9,6×8,2 m – doublebigboardy.

Budování sítě reklamních nosičů bude v letošním roce pokračovat tak, abychom byli dále schopni nabídnout klientům nepřehlédnutelný reklamní prostor na území Brna.

Stejně tak je naším cílem poskytovat klientům maximálně kvalitní služby a jsme rádi, pokud ocení přínos jedinečných velkoplošných prezentací na našich štítových plochách.

Roman Fridrich

logo highwork
logo topadvert

design by web servis