FK Media

Aktuality a novinky

Nový reklamní panel na ulici Ostravská 6/2015
Od června 2015 je nově k dispozici postavený reklamní panel formátu 9,6 x 8,2m - doublebigboard od společnosti FK MEDIA Brno. Panel je umístěn na dálničním přivaděči / výpadovce na ulici Ostravská. V obou směrech kolem reklamního panelu je velmi frekventovaný provoz. Jedná se o hlavní přivaděč / výpadovku ze směru / směrem Olomouc, Ostrava. Viditelnost osvětlených reklamních ploch je více jak 500m.

Dvě nové štítové plochy 4/2014
Od dubna 2014 máme pro Vás dvě nové plochy umístěné vedle sebe na ulici Křenová 4. Plochy jsou umístěny v křižovatce městského okruhu naproti hlavnímu vlakovému nádraží. Velikost každé plochy je 285m2.

Nová štítová plocha 1/2014
Od ledna 2014 jsme pro Vás získali novou plochu na ulici Mikšíčkova 44. Plocha je na velmi frekventovaném městském okruhu směr Svitavy. Velikost plochy je 72m2 a je viditelná ze vzdálenosti cca 200m.

Nová štítová plocha 7/2013
Od července 2013 je nově k dispozici osvětlená štítová plocha na ulici Plotní 10. Viditelnost plochy je více jak 200m a je postavena směrem do centra na příjezdu od Bratislavy, obchodních center Olympia a Avion. Plocha o velikosti 84m2 nabízí prostor pro instalaci Doublebigboardových formátů.

Nová štítová plocha 7/2013
Od července 2013 je nově k dispozici osvětlená štítová plocha na bytovém domě Vídeňská 11a. Viditelnost plochy je 200m. Plocha o velikosti 84m2 nabízí prostor pro instalaci Doublebigboardových formátů.

Nový reklamní panel na Vídeňské ulici 4/2013
Od 4 měsíce 2013 bude k dispozici nově postavený reklamní panel formátu 9,6 x 8,2m - doublebigboard od společnosti FK MEDIA Brno. Panel je umístěn na velmi frekventované ulici Vídeňská. V obou směrech kolem reklamního panelu je velmi frekventovaný provoz. Viditelnost osvětlených ploch je více jak 500m.

Nová štítová plocha 3/2013
Od března 2013 bude nově k dispozici štítová plocha na bytovém domě Masná 18. plocha je o velikosti 117m2 a zatím není osvětlená. V případě zájmu se dá štítová plocha nasvítit.

Nová plocha na Křížové 3 3/2013
Od března 2013 budou k dispozici dvě nové plochy na bytovém domě, Křížová 3. Plocha je rozdělená na dvě části o velikosti cca 60m2 a každá část se dá pronajmout samostatně. Plochy jsou zatím neosvětlené, jsou dobře viditelné při průjezdu křižovatkou z Mendlova náměstí směrem do centra Brna.

Nový reklamní panel na Černovické ul. 3/2012
Od 3 měsíce 2012 je k dispozici nově postavený reklamní panel formátu 9,6 x 8,2m - doublebigboard od společnosti FK MEDIA Brno. Panel je umístěn na velkém městském okruhu na ulici Černovická v blízkosti autobazaru AAA Auto Brno. V obou směrech kolem reklamního panelu je frekventovaný provoz. Viditelnost osvětlených ploch je více jak 500m.

Nová plocha na Svatopetrské 7 3/2012
Od března 2012 bude k dispozici nová osvětlená plocha na ulici Svatopetrská 7. Viditelnost plochy je více jak 300m a je postavena směrem do centra na příjezdu od Bratislavy, obchodních center Olympia a Avion.

Nová plocha na Kounicové 93 2/2012
Od února budou k dispozici dvě nové plochy na bytovém domě, Kounicova 93. Plocha je rozdělená na dvě části o velikosti 52m2 a každá část se dá pronajmout samostatně. Plochy jsou osvětlené a dobře viditelné při příjezdu do centra Brna.

Nově zvětšená plocha Dornych 27 12/2011
Od prosince 2011 jsme pro vás nově na Dornychu 27 připravili možnost využití tří samostatných reklamních ploch, které pokryjí 715m2. Tyto plochy jsou těsně vedle sebe a můžou tak nabídnout spojení v jeden celek. Každá z ploch má samostatné osvětlení a v případě zájmu a po domluvě s námi je možné si pronajmout každou plochu samostatně.

Nová plocha na Křenová 13 1/2012
Od ledna 2012 pro Vás FK MEDIA získala na Křenové ulici č.13 novou plochu, která je umístěná na příjezdu do centra od Olomouce. Její velikost je cca 210m2 s 300m viditelností.

Nový reklamní panel na Provazníkové ul. 6/2011
Od 6 měsíce je k dispozici nově postavený reklamní panel formátu 9,6 x 8,2 - doublebigboard od společnosti FK MEDIA Brno. Panel je umístěn na městském okruhu na ulici Provazníkova za Husovickým tunelem při příjezdu do Brna. V obou směrech kolem reklamního panelu se tvoří časté kolony. Viditelnost osvětlených ploch je více jak 300m.

Nová plocha Křenová 79 4/2011
Od dubna 2011 pro Vás FK MEDIA získala na Křenové ulici č.79 novou plochu, která je umístěná na příjezdu do centra od Olomouce. Její velikost je cca 96m2 s 200m viditelností.

Podporujeme 2/2011
FK MEDIA podpořila představení souboru SHEN YUN v Janáčkově Divadle s prvotřídními umělci z různých částí světa.

Podporujeme 1/2011
FK MEDIA podpořila jako mediální partner 2. ročník brněnského Plesu před oponou, pořádaného pod záštitou primátora města Brna.

Nová plocha Mariánské náměstí 1 12/2010
Po 7 letém úsilí se nám podařilo získat jednu z nejlepších štítových ploch v Brně – Mariánské náměstí 1 v Brně Komárově. Tato 300 m2 velká plocha se nachází na velmi frekventovaném místě na výpadovce na jih města a má jedinečnou viditelnost téměř 700m.

Nový reklamní panel na Hradecké ul. 11/2010
Společnost FK MEDIA postavila v Brně první reklamní panel formátu 9,6×8,2 m  – doublebigboard. Panel je umístěn na ulici Hradecká na frekventovaném dálničním přivaděči do centra města ze severu. Viditelnost osvětlených ploch je více než 300m a pohledově nejsou rušeny jinými reklamami v jejich blízkosti. Vzhledem k velkému zájmu klientů o doublebigboardy počítá FK MEDIA s výstavbou dalších panelů v příštím roce a rozšíří tak svoji síť cca 40 reklamních štítových ploch o tyto nové exklusivní velkoformátové nosiče.

logo highwork
logo topadvert